Продавець Інтернет магазин Шара! розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
350 відгуків

Як вибрати купальник

Купальник — один з ключових атрибутів літнього пляжного відпочинку. Це той вид одягу, який використовується лише в рамках відпускного сезону, але при цьому від нього очікують і краси, і зносостійкості, та відповідності вимогам моди.

Як правильно вибрати купальник? Про це читайте в нашій статті.

Фасони купальників

Цільний купальник виглядає як єдиний виріб, що включає в себе купальні труси та бюстгальтер, які з'єднані між собою додатковими деталями крою. Такий купальник візуально робить фігуру стрункішою і при цьому дозволяє приховати проблемні ділянки (випираючий живіт, «вушка " на стегнах»). Існує підвид суцільного купальника — купальник монокіні. Такий виріб спереду виглядає як цільний купальник, а ззаду — як роздільний.

Роздільні купальники в повній мірі ілюструють собою термін «купальний костюм», оскільки складаються з кількох елементів. Нижньою частиною комплекту є труси, а верхня може бути виконана у вигляді бюстгальтери, майки, топа і т. п. Трапляється, що в комплект роздільного купальника входить кілька видів трусів. Також купальний костюм може бути доповнений знімною спідничкою. Охарактеризуємо детальніше найпопулярніші види роздільних купальників:

- купальник бікіні — стандартний роздільний купальник, який представляє собою комплект з трусиків і бюстгальтера класичного покрою;

- купальник бандо складається з трусиків і топа без бретелей;

- купальник танкіні складається з трусів та майки на вузьких бретельках.

Труси роздільного купальника також можуть бути виконані в різних варіантах:

- труси-стрінги — модель, максимально відкриває сідниці, що має позаду лише тонку смужку тканини;

- трусики-сліпи — класичні трусики, закривають сідниці. Вони можуть бути як з середньою посадкою, так і з високою або низькою;

- труси-шорти — модель, що закриває сідниці і верхню частину стегна.

Який фасон купальника вибрати?

На жінках стрункої статури, не мають проблем з фігурою, красиво виглядає купальник. Як правило, такі дами вибирають максимально відкриті варіанти, що дозволяють отримати гарну засмагу і продемонструвати красу фігури: бікіні, бандо, а з трусів воліють стрінги.
Дамам з проблемною фігурою припадуть до смаку моделі, що дозволяють приховати особливості статури. У першу чергу до них відносяться слитные купальники, а також купальники танкіні, верхня частина яких прикриває живіт, і бікіні з трусами з високою посадкою.
Женщины пожилого возраста обычно отдают предпочтение слитным купальникам. Однако некоторые дамы зрелых лет предпочитают бикини с трусами-шортиками или классическими трусами с высокой посадкой.
Юные девушки любят раздельные купальники, наибольшим спросом у них пользуются бандо и бикини.

Материал купальника

Купальники шьют из синтетических тканей. К наиболее популярным материалам относят полиэстер и полиамид. В состав ткани могут входить также специальные добавки: например, лайкра, эластан, микрофибра.

Цвет купальника

Какого цвета купальник выбрать — вопрос, который обычно решается индивидуально, в соответствии с личными предпочтениями каждой женщины. Однако, если говорить о тенденциях, можно выделить несколько универсальных рекомендаций.
Купальники с ярким рисунком подойдут юным девушкам и молодым стройным женщинам. Дамам с проблемной фигурой лучше отдать предпочтение однотонным моделям. Купальник для пожилой женщины также должен быть однотонным, спокойных оттенков: синего, зеленого, коричневого, бордового.
Независимо от того, какой расцветки купальник вы выбрали, помните, что он должен иметь равномерную окраску, насыщенный цвет, принт должен быть выполнен четко, без ощущения размытости. Если эти условия соблюдены, купальник имеет шанс сохранить эстетичный вид в течение нескольких сезонов.

Правила выбора купальника

1. Купить купальник без примерки — верх легкомыслия. Рекомендуем вам сперва примерить несколько понравившихся моделей, оценить их посадку на вашей фигуре и лишь после этого определяться с выбором.

2. Надев купальник, сделайте несколько шагов, наклонитесь, присядьте, сделайте характерные «плавательные» движения руками. Изделие не должно вызывать дискомфорта при этих действиях.

3. Осмотрите изделие с целью оценить качество пошива. Качественный купальник имеет ровные аккуратные швы, легко и надежно застегивающиеся замочки, декоративную фурнитуру без дефектов.

4. Не стоит покупать купальник с расчетом, что до отпуска вам удастся сбросить столько-то лишних килограммов. Опыт показывает, что в этом случае всё же не удается добиться идеальной красивой посадки.

Інші статті

  • Тим, хто відвідує звичайні магазини жіночої білизни, турбуватися нема чого: їм розкажуть про поточні тренди і допоможуть вибрати відповідний комплект бра-фітер. Самостійні онлайн-покупки жінки часто роблять спонтанно. Але є й ті, хто довго роздумує, подумки приміряє речі, що сподобалися, радиться з подругами.
  • Поки що на подіумах демонструють піджаки з пророслого текстилю, штани з панцирів креветок, спортивні костюми з бананових стволів та листя, люди, які далекі від фешн-задумок, обирають одяг для щоденного носіння.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner