Як правильно доглядати нижню білизну, щоб зберігати її презентабельний вигляд
Ви купили чудовий комплект, який хочеться одягнути прямо зараз. Не поспішайте! Спочатку його потрібно простягати, тобто привести в гігієнічний вигляд, навіть якщо білизна була в упаковці.
Що потрібно враховувати при пранні жіночих трусиків та бюстгальтерів
Погіршити зовнішній вигляд білизни легко, зробивши кілька затяжок. Особливо це стосується шовкових трусиків та бюстгальтерів, коли дівчата прають їх вручну, не знімаючи каблучок, браслетів. Враховуйте певні параметри.
- Температура води
Вона вибирається трохи прохолодною (+30⁰С). Для бавовняних речей можна використовувати +35…+40⁰С за умови, що вироби не пофарбовані в яскраві тони.
- Побутовий засіб
Рекомендується використовувати гелеподібні склади, дитячий шампунь. Застосування шматкового мила призведе до появи білих розлучень після висихання білизни.
- Поява жовтуватого відтінку
На білих речах згодом з'являється жовтуватий наліт. Якщо вони ̶ не синтетичного «походження», спробуйте додати у воду відбілювач. Але не замочуйте ліфчик або трусики в цьому розчині, а одразу стирайте.
- Плями
Чистий вигляд завжди приємний, але в процесі навіть одноденного носіння можуть з'являтися забруднення різного типу.
- Кров'янисті плями, що виникають у певні періоди (ПМС), відмиваються в холодній воді.
- Залишки фізіологічних випорожнень видаляються попереднім замочуванням перед пранням.
- Плями червоного вина покривають шаром солі.
- Забруднення у вигляді рослинного жиру на білизні треба полити рідиною для миття посуду, злегка потерти через 5 хвилин і випрати звичайним способом.
- Застарілі плями невідомого походження намочують у концентрованому розчині господарського мила або з перекисом водню.
- Забороняється намочувати жіночу білизну в гарячій воді та застосовувати відбілювачі для кольорових речей.
- Ретельне ополіскування
Прополощіть речі двічі чи тричі, адже вони щільно прилягають до тіла. Залишки синтетичних засобів на речах можуть викликати неприємні відчуття, аж до шкірних висипань.
- Машинне прання
Використовуйте спеціальний мішечок з перфорацією, куди акуратно кладіть білизну для прання. Кольорові, бежеві та білі вироби освіжайте окремо. Вибирайте делікатний режим прання.
Диво-мішечок: навіщо його купувати
Використання спеціального пристрою для прання невипадкове. Ви кладете туди ліфчик, трусики, купальник, захищаючи від інших речей в машинці. При цьому застібка бюстгальтера не шкодить решті вмісту барабана і не створює механічне тертя при зіткненні з іншими речами.
«Кісточки» залишаються цілими, не погнутими та зберігають початкове положення. При загальному пранні без мішечка можливе вилазіння металевого формоутворюючого елемента та псування іншого одягу. Віджим при пранні мереживної та шовкової білизни заборонено.
Моделі «пуш-ап» стираються у вихідному вигляді, без витягування подушечок. Таким виробам знадобиться тривале сушіння в природних умовах.
Важливо, щоб гачки та петельки були з'єднані, як у застебнутій речі.
Більє ручної роботи стирається лише вручну. Аналогічні вимоги до варіантів, що зволікають
Як виконується сушіння жіночої білизни
Розправляйте бретелі ліфчика, попереджаючи скручування. Бюстгальтери з кісточками лише злегка вичавлюють руками, щоб зберегти об'ємну структуру виробу.
Сушіння на батареї та яскравому сонці не рекомендовано. Від цього спідня білизна втрачає вихідний вигляд, поступово знебарвлюється.
Бажано розташовувати речі так, щоб перенесення повітря було з усіх боків. Це прискорить сушіння виробів. Розміщувати бюстгальтер і трусики потрібно в горизонтальному вигляді, щоб уникнути розтягування матеріалу.
Чи потрібно прасування для нижньої жіночої білизни
Більшість представниць слабкої статі вибирають облягаючу білизну, яка добре розпрямляється після прання самостійно. Для шанувальниць гарячої праски хочеться дати наступні поради.
- Бавовняна продукція добре гладиться, але при частому використанні підвищених температур втрачає початкову форму.
- Шовк витримує лише невелике тепло, а прасування виконується з вивороту.
- З мереживною білизною будьте особливо обережні: розпрямити його можна, вибравши в «одиничку» нагріву.
- Віскоза, модал та інші волокна штучного походження також псуються від високих температур при прасуванні
- Лайкру, еластан, акрил потрібно сушити подалі від гарячих джерел тепла, гладити не треба.
Де складати чисту жіноча білизна
Бажано виділити для цього полицю або тумбочку у шафі. Можна вибрати магазинний варіант, розмістивши свої комплекти на вішалках із затискачами. Тоді весь асортимент опиниться перед очима. Комод, органайзери також виручать наших жінок. У будь-якому випадку жіноча білизна повинна мати свій будинок. Багато хто ароматизує це місце улюбленим парфумом.
Класть бюстгальтери та трусики в поліетиленові пакети небажана. Відсутність повітря призведе до появи затхлості та неприємного амбре застарілих речей. А якщо ви випадково щось не до кінця висушите, тоді, крім неприємного аромату, створіть середовище для розвитку шкідливих бактерій.
Як довго можна носити без заміни ліфчик та трусики
Все залежить від сезону. Влітку тіло більш відкрите, через високу температуру повітря виникає небезпека потіння. Особливо страждають дами з великими грудьми та дівчата, які не відмовляються від push-up у цей період. Тому в спеку рекомендується міняти верхню частину нижньої білизни раз на добу-дві. Трусики змінюються щодня. У холодну пору року ліфчик змінюють раз на 3-4 дні, а нижню частину білизни – ndash; так само часто, як і влітку.
Придбайте у https://sha-ra.com.ua 3-4 комплекти білизни. Можливо, одну пару ще не встигли випрати, друга сушиться, третю одягли сьогодні. Запас нижньої білизни допоможе не потрапити в халепу. Буває, що в магазині річ здається ідеальною, а після примірки будинку втрачає свою привабливість. Назад не повернути, купівля припадає пилом у шафі на поличці або передаровується подрузі.
Термін служби комплекту або речей, куплених нарізно, обумовлений матеріалом виготовлення, якістю пошиття, правильністю догляду. Один набір «протримається» 6 місяців, а інший зможе радувати своєю якістю 2-3 роки. Орієнтуйтеся на тих виробників, чия білизна подобається вам і носиться відносно довго.
Правильно доглядаючи нижню білизну, ви збережете її вихідний стан на тривалий термін. І тоді не доведеться червоніти, якщо раптом після вечері з коханою людиною на вас чекатиме щось більше, ніж романтична зустріч під місяцем.
Інші статті
- Тим, хто відвідує звичайні магазини жіночої білизни, турбуватися нема чого: їм розкажуть про поточні тренди і допоможуть вибрати відповідний комплект бра-фітер. Самостійні онлайн-покупки жінки часто роблять спонтанно. Але є й ті, хто довго роздумує, подумки приміряє речі, що сподобалися, радиться з подругами.
- Поки що на подіумах демонструють піджаки з пророслого текстилю, штани з панцирів креветок, спортивні костюми з бананових стволів та листя, люди, які далекі від фешн-задумок, обирають одяг для щоденного носіння.